FISKARS nôž Functional Form 857195, ostřič nožov čierny/strieborný

Sada
Sada nožov

• , zakúpené v Leifheit-eshop.sk

som s ním veľmi spokojná

• Ostrý nôž výbornej značky.

Vybrala som túto sadu pre značku, ktorá ponúka špičkové výrobky a dúfam, že budem dlho spokojná

• výborný výrobok, bezpečný a ostrý

odporúčam kúpu

Materiál čepele
oceľ
čierna
Sada
Sada nožov

Sada noža a brúsky Stay Sharp Functional Form značky Fiskars.   vysoko kvalitný nôž a brúska kuchársky nôž s ostrím 20 cm brúska Roll Sharp ostrie z kvalitnej japonskej ocele dlhá trvanlivosť ostria ergonomická protišmyková rukoväť

• materiál: oceľ, polypropylén
  • farba: čierna/ oranžová/ nerez

• , zakúpené v Leifheit-eshop.sk

som s ním veľmi spokojná

• Ostrý nôž výbornej značky.

• výborný výrobok, bezpečný a ostrý

odporúčam kúpu